Arama Paneli

Kategori:
Aranan:

Üye Girişi

Eposta :
Şifre :
Üye ol
Şifremi Unuttum

DUYURULAR

 • Odabaşı'nda Çiftçi Eğitimi
  Kepez İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, 16 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 17.00’ da Odabaşı'nda Çiftçi Toplantısı düzenlendi.
 • Kaymakamımız Savaş TUNCER, Yerli Tohum Üretim Fİrmasını Ziyarette Bunlundu
  Kaymakamımız Savaş TUNCER ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet TAŞGIN, İlçemiz Gaziler Köyünde faaliyet gösteren AGROTEK Yerli Tohum Üretim Firmasına ziyarette bulundular
 • Kepez Kaymakamı Savaş TUNCER Süt İşleme Tesislerini Ziyaret Etti
  Kepez Kaymakamı Savaş TUNCER ve İlçe Müdürü Mehmet TAŞGIN 30 Ocak 2014 Perşembe günü ilçemiz süt üreticilerini ziyaret ettiler.
 • Gece Eğitimleri Dur Durak Bilmeden Devam Ediyor
  Kepez İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, 8 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 19.00' da Gaziler Köyü ve 22 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 20.00' da Varsak Altıayak Mahallesinde Çiftçi Toplantıları düzenlendi
 • Entegre ve Kontrollü Ürün Yönetimi (EKÜY) Çalışmaları
  Kepez İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü teknik personelleri; Zir. Müh. Ümit KARACA, Zir. Müh. Hicabi TOKMAK, Zir. Müh. Mehmet AKTÜRK ve Gaziler Köyü Yük. Zir. Müh. Hüseyin ÇELİK tarafından yürütülen EKÜY projesi kapsamında, 02.12.2013 Pazartesi günü üreticiler domates seralarında ziyaret edildi. Ürünlerde kalıntı ve tavsiye dışı ilaç kullanımı olup olmadığının tespiti için numuneler alınarak analiz edilmek üzere labaratuvara teslim edildi.
 • Kepez Kaymakamı Savaş TUNCER Kesme Çiçek Üreticilerini Ziyaret Etti
  Kepez Kaymakamı Savaş TUNCER ve İlçe Müdürü Mehmet TAŞGIN 15 Kasım 2013 Cuma günü ilçemiz kesme çiçek üreticilerini ve kesme çiçek sektöründen bazı firmaları ziyaret ettiler.
 • Altınova Düden Mahallesinde Gece Eğitimi
  Kepez İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, 13 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 18.00’ da Altınova Düden Mahallesinde düzenlenen çiftçi toplantısına; Kepez İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet TAŞGIN ve Düden Mahallesi Zir. Müh. Yeter Büşra SALARVAN katıldı.